Internetowy Serwis Edukacyjny

System administracyjny dla szkóŠpolonijnych -. Historia Naszej SzkoĹ y. OgĹ oszenia Komitetu Rodzicielskiego. Polish as a Second Language. Kalendarz ZajÄ Ä Szkolnych. SzkoĹ a W Obiektywie. Logowanie dla Kadry Pedagogicznej. Logowanie dla RodzicĂłw UczniĂłw. RozpoczÄ liĹ my zapisy na rok szkolny 2018-2019! Aplikacje dostÄ pne w szkole i na naszej stronie pod zakĹ adka OgĹ oszenia. Dzieci sÄ nadziejÄ , ktĂłra rozkwita wciÄ Ĺź na nowo,. Projektem, ktĂłry nieustannie siÄ urzeczywistnia,.

OVERVIEW

This domain polskaszkolacopiagueli.org currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have evaluated ten pages within the domain polskaszkolacopiagueli.org and found two websites referring to polskaszkolacopiagueli.org. We were able to acquire one contacts and directions for polskaszkolacopiagueli.org to help you reach them. This domain polskaszkolacopiagueli.org has been on the internet for seven hundred and twenty-six weeks, one day, ten hours, and twenty-four minutes.
Locations
Online Since
Jun 2010

POLSKASZKOLACOPIAGUELI.ORG RANKINGS

This domain polskaszkolacopiagueli.org has seen alternating levels of traffic all over the year.
Traffic for polskaszkolacopiagueli.org

Traffic ranking (by month) for polskaszkolacopiagueli.org

Traffic ranking by day of the week for polskaszkolacopiagueli.org

POLSKASZKOLACOPIAGUELI.ORG HISTORY

This domain polskaszkolacopiagueli.org was started on on June 18, 2010. It is now seven hundred and twenty-six weeks, one day, ten hours, and twenty-four minutes young.
REGISTERED
June

SITE PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Polonijny Dzień Dwujęzyczności -

Dlaczego powinniśmy świętować polski język? Polonijny Dzień Dwujęzyczności w mediach. Celebruj święto polskiego języka w swoim środowisku. Celebruj z nami polski język i polską kulturę! O Polonijnym Dniu Dwujęzyczności. Dlaczego powinniśmy świętować polski język? Polonijny Dzień Dwujęzyczności w mediach. Celebruj święto polskiego języka w swoim środowisku. Dlaczego język polski jest dla mnie ważny? W naszym domu mówimy po p.

WHAT DOES POLSKASZKOLACOPIAGUELI.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of polskaszkolacopiagueli.org Mobile Screenshot of polskaszkolacopiagueli.org Tablet Screenshot of polskaszkolacopiagueli.org

ISE

- ISE

3920 Mystic Valley Pkwy

Medford, MA, 02155

US

POLSKASZKOLACOPIAGUELI.ORG HOST

We observed that a lone root page on polskaszkolacopiagueli.org took three hundred and seventy-five milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider polskaszkolacopiagueli.org not secure.
74.92.37.17

NAME SERVERS

ns4173.dns.dyn.com
ns1143.dns.dyn.com
ns2153.dns.dyn.com
ns3164.dns.dyn.com

I discovered that this domain is operating the Apache/2.2.3 (CentOS) os.

Internetowy Serwis Edukacyjny

DESCRIPTION

CONTENT

This domain polskaszkolacopiagueli.org states the following, "System administracyjny dla szkóŠpolonijnych -." Our analyzers observed that the webpage stated " Polish as a Second Language." The Website also stated " RozpoczÄ liĹ my zapisy na rok szkolny 2018-2019! Aplikacje dostÄ pne w szkole i na naszej stronie pod zakĹ adka OgĹ oszenia. Dzieci sÄ nadziejÄ , ktĂłra rozkwita wciÄ Ĺź na nowo,. Projektem, ktĂłry nieustannie siÄ urzeczywistnia,."

MORE DOMAINS

Polska Sobotnia Szkoła w Enfield Polak, chociaż stąd między narodami słynny, że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny.

34 Turin Road, N9 8DQ, London. Polska Sobotnia Szkoła w Enfield. Polak, chociaż stąd między narodami słynny, że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny. Witamy na naszym portalu! Polska Szkoła Sobotnia im. Adama Mickiewicza w Enfield jest organizacją charytatywną i od 2006 r. podąża programem nauczania Polskiej Macierzy Szkolnej, od 2009 r. posiada Bronze Quality Framework dla nadprogramowych szkół w Wielkiej Brytanii. CHÓR UCZNIÓW POLSKICH SZKÓŁ SOBOTNICH DODATKOWE PRZESŁUCHANIA.

POLSKA SZKOŁA FORUM W MOSTOLESIE

Viernes, 29 de marzo de 2013. Jueves, 14 de marzo de 2013. Martes, 12 de marzo de 2013. Całaspołecznośćszkolnaspotkałasię natradycyjnej Wigilii w nowejszkole, usytuowanej przyulicyBerlinnr 2 w Mostolesie. Jakcoroku ,przedstawienieświątecznerozpoczęłosię odciepłych i pogodnych życzeń p. IX OGÓLNOPOLSKI I POLONIJNY TURNIEJ POETYCKI.

POLSKA SZKOŁA IM. ŚW.KRÓLOWEJ JADWIGI FOREST GATE ILFORD - Strona główna

Nasz cel to szerzenie wiedzy ogólnej o polskiej kulturze, tradycjach i .

Centrum Rozwoju Edukacji Alfa i Omega - Polska Szkoła Internetowa

Polska Szkoła Internetowa jest projektem edukacyjnym, mającym w swoim założeniu wsparcie ucznia przebywającego za granicą, a także w Polsce, realizującego tzw. nauczanie domowe w zakresie szkoły podstawowej tj. dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej szkole? Odpowiemy na wszystkie pytania. Kupno podręczników nigdy nie było tak proste! .